Koniec serwisu MediaPodkarpacia.pl

  • 25.02.2019
Witajcie.

Czas na kawał historii. :)
Od roku 2019, (a może nawet i wcześniej ;)) - tworzyłem dla Was - mieszkańców Podkarpacia portal o nazwie MediaPodkarpacia.pl. Historia zaczęła się od małej strony, na darmowej domenie i hostingu - ale wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia. :) Dostarczałem dla Was informacje z róźnych źródeł, dotyczyły one tego co ma miejsce w podkarpackim eterze a także tego co się wydarzy w niedalekiej przyszłości. Z czasem tworzenie portalu non-profit sprawiało mi frajdę były dorzucane kolejne nowości (regiony sąsiednie czy zagadnienia związane z przekazami satelitarnymi).

Niestety... nadszedł rok 2023, ilość obowiązków przerosła możliwości, niestety już część zagadnień nie jest dostępna bo stały się nieaktualne. Coraz ciężej jest pogodzić pracę, prowadzenie i aktualizacje MediaPodkarpacia.pl oraz inne sprawy życia codziennego.
W związku z powyższym do końca tego roku będę się starał pisać dalej artykuły. W roku 2024 serwis zniknie z sieci.
Mam cichą nadzieję, że kiedyś czas będzie by do tego pomysłu wrócić i go wskrzesić dlatego z domeny nie zrezygnuję. :)
Wszystkim czytelnikom życzę przede wszystkim dużo zdrowia, szczęscia i samych sukcesów. Pamiętajcie, czasem warto wyłączyć radio/telewizor czy nawet Internet. I odpocząć. ;)
Nadawcom, w szczególności lokalnym z Podkarpacia życzę także samych sukcesów, dużej liczyby reklamodawców oraz słuchaczy i widzów. :)
Dzięki i do następnego. :)
Marcin.