Aktualności

Stalowa Wola: Supernova wystartowała na 105 MHz

  • 26.06.2023

Jak dowiedział się portal MediaPodkarpacia, uruchomiona została emisja Radia Supernova Stalowa Wola. Emisja jest prowadzona na częstotlwiosci 105 MHz, z mocą 400 W i w polaryzacji poziomej.
Ogłoszenie dotyczące nadawania programu radiowego ukazało się 8 września 2021 roku. Oprócz spółki International Communication o możliwość nadawania ubiegały się spółki Eska Rock S.A. (VOX FM Stalowa Wola), Radio ESKA S.A. (Eska Stalowa Wola), Radio Rekord S.A. (Radio REKORD Stalowa Wola), Eurozet Radio Sp. z o.o. (2 wnioski - Antyradio i Meloradio) oraz Multimedia Sp. z o.o. (RMF MAXXX Stalowa Wola).

pozostałe newsy

Przemyśl: Gorący weekend na 94,7 FM

W piątek, ostatniego dnia marca na częstotliwości 94,7 można było ponownie usłyszeć emisję HOT FM. Emisja trwała do 2.04 do końca dnia. Nadawanie na tej częstotliwości i z mocą ERP 2 W było możliwe dzięki pozwoleniu okazjonalnemu wydanemu przez UKE.

POLSKA: TVP WORLD PRZENIESIONY Z MUX-6 DO MUX-3 W HBB TV

W środę 22.03 dość niespodziewanie usunięto kanał TVP World z multipleksu szóstego. Kilka dni później ten kanał został udostępniony widzom w MUX-3 w usłudze telewizji hybrydowej HBB. Listę nadajników MUX-3 oraz MUX-6 wraz z parametrami, można sprawdzić w naszym wykazie.