Aktualności

Przemyśl: Gorący weekend na 94,7 FM

  • 09.04.2023

W piątek, ostatniego dnia marca na częstotliwości 94,7 można było ponownie usłyszeć emisję HOT FM. Emisja trwała do 2.04 do końca dnia. Nadawanie na tej częstotliwości i z mocą ERP 2 W było możliwe dzięki pozwoleniu okazjonalnemu wydanemu przez UKE.Na antenie emitowano informacje i relacje o wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez PCKiN Zamek oraz PTTK. Resztę czasu antenowego wypełniła muzyka rozrywkowa. Emisji towarzyszył RDS. Nieco zmieniony w porównaniu do emisji z października.

PS: >HOT FM<
PTY: POP M
RT1: HOT FM Przemysl - 94,7 FM - Gramy w rytmie Przemysla
RT2: Gramy: wykonawca - tytuł / HOT FM - News (podczas informacji i relacji)
RT3: www.hotfm-przemysl.pl * kontakt@hotfm-przemysl.pl * gg:76341861
CT: +
TP: +
TA: -
AF: 94,7

Zgodnie z informacjami od nadawcy emisja będzie prowadzona także w dniach 28.04-3.05.

pozostałe newsy

POLSKA: TVP WORLD PRZENIESIONY Z MUX-6 DO MUX-3 W HBB TV

W środę 22.03 dość niespodziewanie usunięto kanał TVP World z multipleksu szóstego. Kilka dni później ten kanał został udostępniony widzom w MUX-3 w usłudze telewizji hybrydowej HBB. Listę nadajników MUX-3 oraz MUX-6 wraz z parametrami, można sprawdzić w naszym wykazie.

TARNOBRZEG: MELORADIO NA 99,1 FM WYSTARTOWAŁO.

We wtorek, ostatniego dnia lutego wystartowało Meloradio. Pierwszy nadajnik tej stacji w naszym regionie i druga stacja lokalna po ponad 30 latach w tym mieście. Emisja prowadzona jest z budynku Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu na częstotliwości 99,1 z mocą 50 W kierunkowo.